torun.repertuary.pl
Film

Kung Fu Panda 4


Reżyseria: Mike Mitchell, Stephanie Stine

Repertuar filmu "Kung Fu Panda 4" w Toruniu

Brak repertuaru dla filmu "Kung Fu Panda 4" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Kung Fu Panda 4
Tytuł oryginalny: Kung Fu Panda 4
Czas trwania: 94 min.
Produkcja: USA/Chiny , 2024
Gatunek: przygodowy
Premiera: 8 marca 2024
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Mike Mitchell, Stephanie Stine
Obsada: Jack Black, Ke Huy Quan, Awkwafina

W nowym przezabawnym rozdziale ukochanej serii ze studia DreamWorks Animation powraca ulubiony mistrz kung fu - Panda PO.

Po ostatnich niebezpiecznych przygodach, w których pokonał światowej klasy złoczyńców dzięki swojej niezrównanej odwadze i szalonym umiejętnościom sztuk walki, PO, Smoczy Wojownik zostaje wezwany przez przeznaczenie, aby... dać sobie już spokój. A dokładniej, ma zostać duchowym przywódcą Doliny Spokoju.

Wiąże się z tym kilka oczywistych problemów. Po pierwsze, PO wie tyle samo o duchowym przywództwie, co o diecie paleo, a po drugie, musi szybko znaleźć i wyszkolić nowego Smoczego Wojownika, zanim będzie mógł objąć swoje nowe stanowisko.

Co gorsza, do gry wkracza czarodziejka-Kameleona, maleńka jaszczurka, która może zmieniać kształt w dowolne stworzenie, duże lub małe.

PO będzie potrzebował pomocy. Znajdzie ją u bystrej lisicy Zhen, której umiejętności okażą się nieocenione. W dążeniu do ochrony Doliny Spokoju przed Kameleoną, ten komediowy duet będzie musiał współpracować. PO odkryje, że przyjaciół można znaleźć w najbardziej nieoczekiwanych miejscach.


Średnia ocena: 1.0
rating 1.0 rating 1.0 rating 1.0 rating 1.0 rating 1.0 rating 1.0 rating 1.0 rating 1.0 rating 1.0 rating 1.0
Oceniono 180 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Kung Fu Panda 4 on IMDb

Trailer filmu: Kung Fu Panda 4

Wasze opinie

Maro1984 12. marca 2024, 10:15

Na początku z 20 minut wszystko fajnie, lecz później usnąłem, walka finalna średnio, widać brak pomysłów w niektórych momentach i zastąpiono je walkami. Ogólnie widać brak doszlifowania na zakończenie to widać że zabrakło czasu lub pomysłów.

Dodaj nowy komentarz Kung Fu Panda 4

Twoja opinia o filmie: