torun.repertuary.pl
Film

Krucyfiks

The Crucifixion
Reżyseria: Xavier Gens

Repertuar filmu "Krucyfiks" w Toruniu

Brak repertuaru dla filmu "Krucyfiks" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Krucyfiks
Tytuł oryginalny: The Crucifixion
Czas trwania: 90 min.
Produkcja: Rumunia/Wlk. Brytania , 2017
Gatunek: horror / dreszczowiec / thriller
Premiera: 13 października 2017
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Xavier Gens
Obsada: Sophie Cookson, Corneliu Ulici, Brittany Ashworth

Oparty na prawdziwych wydarzeniach horror autora scenariusza do hitów – „OBECNOŚĆ” i „OBECNOŚĆ 2” oraz producenta przerażającej serii „ANNABELLE”. Za kamerą stanął utalentowany Xavier Gens – twórca uznanego obrazu „Frontière(s)” oraz ekranizacji kultowej gry „Hitman”. W głównej roli wschodząca gwiazda Hollywood – Sophie Cookson („Kingsman: Tajne służby”, „Łowca i Królowa Lodu”). Przebiegające po szatańskiej myśli egzorcyzmy, mroczne plenery, pilnie strzeżone tajemnice Kościoła i atmosfera tak duszna, że można by ją ciąć nożem. Oto właśnie „Krucyfiks”!

Do więziennej celi trafia ojciec Anton, ksiądz, skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Jego sprawą interesuje się zdolna dziennikarka śledcza Nicole Rawlins. Reporterka nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać światu daleko idące nieprawidłowości w działaniu organizacji kościelnej. Nicole wyrusza w podróż do niewielkiego miasteczka w odległej Rumunii, gdzie miały miejsce tajemnicze zdarzenia. Na miejscu okazuje się, że sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana niż wydawało się to na początku, a atmosfera zagęszcza się z każdą minutą. Dziennikarka dąży do poznania prawdy. Czy duchowny rzeczywiście zamordował chorą psychicznie osobę, czy też przegrał walkę z demoniczną obecnością?


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 11 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Krucyfiks on IMDb

Trailer filmu: Krucyfiks

Wasze opinie

zonk 28. października 2017, 12:46

Bardzo bardzo słaby. Wszystkie najlepsze i 'niby" straszne sceny są pokazane w trailerze włącznie sceną końcową tak wiec odradzam!!

Dodaj nowy komentarz Krucyfiks

Twoja opinia o filmie: