torun.repertuary.pl
Film

Repertuar filmu "T-REX" w Toruniu

Brak repertuaru dla filmu "T-REX" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Tytuł oryginalny: T-REX

Film IMAX 3D.
W kinie Panasonic IMAX odbędziemy podróż w czasie do dziejów odległych o 65 milionów lat, czyli pełnego tajemnic świata dinozaurów.

Film T-REX. Powrót do okresu kredowego opowiada o niesamowitej historii przeniesienia się w czasie do epoki dinozaurów, która przydarza się nastolatce Ally Hayden. Podróż do świata sprzed 65 milionów lat pozwala dziewczynce poznać środowisko zamieszkałe przez ogromne praszczury. Podczas tej fascynującej wyprawy Ally staje oko w oko z budzącym grozę Tyranozaurusem rex.

Film T-REX. Powrót do okresu kredowego odkrywa przed widzami tajemnice tysiącleci. Na ekranie IMAX przywrócone do życia dinozaury budzą podziw swoimi gigantycznymi rozmiarami. Niezwykle dokładny obraz, jaki możliwy jest do uzyskania w technologii IMAX 3D, fascynuje i zdumiewa zgromadzoną w kinie publiczność.

Film T-Rex. Powrót do okresu kredowego stanowi przełom w technologii trójwymiarowej IMAX. Przy realizacji filmu wykorzystano najnowsze osiągnięcia w technice animacji komputerowych. Dzięki połączeniu technologii IMAX 3D i animacji komputerowych osiągnięto wyjątkowo sugestywny obraz świata sprzed 65 milionów lat. Wiele trójwymiarowych efektów wydaje się istnieć nie tylko na ekranie, ale także w trójwymiarowej przestrzeni przed ekranem. Pozwala to widzom doznać niezwykle emocjonujących wrażeń.

Reżyserem filmu jest Brett Leonard, a główne role grają: Peter Horton, Liz Stauber i Kari Coleman. Kierownikiem produkcji i współscenarzystą jest Andrew Gellis, zaś Antoine i Charis Horton są producentami filmu. Nad efektami specjalnymi pracowała firma Blue Sky/VIFX pod kierownictwem i nadzorem wytwórni L Entertainment.

Ujęcia filmu, ukazujące świat dinozaurów, kręcone były na szerokich równinach Regionalnego Parku Dinozaurów w kanadyjskiej prowincji Alberta oraz w rejonie lasów deszczowych Olympia, w stanie Waszyngton. Twórcy filmu ściśle współpracowali z paleontologami z Powiatowego Muzeum Historycznego w Los Angeles oraz z doktorem Philipem Currie - światowej sławy paleontologiem, kustoszem Wydziału Dinozaurów sławnego Królewskiego Muzeum Paleontologicznego Tyrell w Kanadzie.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1779 razy. | Oceń film

Wasze opinie

Pamelka 19. marca 2006, 14:12

super super i jeszcze raz super :D
Jest to film na podstawie parku jurajskiego niedługo w kwietniu będzie druga część warto oglądać wtedy poruwnacie z T-REXEM

krytyk ;[ 10. marca 2006, 12:13

nuda....nuda i jeszcze raz nuda
kompletne dno..

paula 3. marca 2006, 21:06

fajny
on jest fajny

Asieńka 23. lutego 2006, 21:35

Fajny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale nie chciałabym iść jeszcze raz bo straszny! Nie dla dzieci w wieku 7 lat!

NAPOLEON 16. lutego 2006, 16:44

T_REX
PO ILE STOJA WEJSCIOWKI

BUŚKI 30. stycznia 2006, 17:38

HMMM....
ZOBACZYMY ZOBACZYMY JAK PÓJDZIEMY NA TO DO KINA !!!

asaoa 19. stycznia 2006, 16:26

ale??
wie ktos moze ile taki bilet kosztuje ??

sandra 3. stycznia 2006, 15:06

:/
jak mozna glaska T-REXa?!?
boshe to jest hore! film bezsensu!
jedynie efekty jako takie.osobiscie nie polecam

sstrachol 31. grudnia 2005, 22:53

fajne
ukąsil mnie t-rex !!! nooo zastrzyk adrenaliny film FAJNY

Trawka 12. lutego 2003, 10:34

spoko film
Zaj.biste efekty tylko malo emocji!!!

anastazja 29. grudnia 2002, 16:02

o co te bezsensowne nicki i równie bezsensowne texty
film byl dobry i niczego więcej się po nim nie spodziewałam, uważam , że jak na razie imax jest tylko po to aby obejrzeć cuda techniki współczesnej i doswiadczyć tego , a na ambitne filmy w trójwymiarze przyjdzie czas.

tak swoją drogą to ciekawe jak by wyglądały gwiezdne wojny w trójwymiarze

cyvian 25. grudnia 2002, 21:31

hmmmmm
a teraz co do filmu to nie jest to szczyt... pomysł swietny ... realizacja pomysłu słaba ... efekty swietne .. ale w dobie przyzwyczajen płaskiego ekranu 3D jest juz sam w sobie skokiem milowym w klasie filmu ... cena biletu to faktyczne zdierstwo biorac pod uwage czas trwania... ale warto obejrzec ... jak sie nie ma na co kasy wydac ... polecam natomiast Stacje Kosmiczną .. :)

cyvian 25. grudnia 2002, 21:27

do krytykow
nastepna krytyczka ... co wyscie sie wszyscy wsciekli .. wy pomyliliscie chyba zawody ... nalezy rozrózniac rodza filmu ... a nie ciagle tylko " fabuła do bani ... efekty spoko ..." albo na odwrót ... ludzie opanujcie sie .. zeby byc krytykiem trzeba miec pojecie do czego sie zabierać ... rola krytyka nie jest skrytykowac tylko zrecenzowac i wytknac prawdziwe wady w zaleznosci do gatunku .. eeee ... popatrzcie w lustro ... milej zabawy .. ;)

Archangel 2. grudnia 2002, 14:45

Dostateczny
Filmik pod względem treści typowo familijny, przeznaczony dla publiczności poniżej 15 roku życia. Osobom starszym ten film może się wydać infantylny, ale trzeba wziąć pod uwagę, że film nastawiony jest głównie na efekty, które swoją drogą są bardzo dobre. Film jest nawet dobry ale jak już wspomniałam przeznaczony dla młodszej publiczności.

krytyczka filmowa 8. sierpnia 2002, 7:36

chmmm
właściwie nad opinią tego filmu bardzomocno się zastanawiam czy był w porządku czy też nie
ooo byłtak pośrodku ponieważ fabuła nie była za dobra !!!!

Karolina Świątek 8. sierpnia 2002, 7:32

łaał
Byłam na tym filmie wszystko było ekstra ten truj wymiar i wogóle ale jest taki mały mankament....... jest za krutki { albo mi się tak wydaje }

Lord Maverick 11. lipca 2002, 19:21

3D!!!
Trujwymiar jest wymiatający, główna bochaterka niezła... i te skały lecące w twasz!!! ZAj.bISTE!!! Potencjał ogromny, ale za krutko, 30 - 40 min za taką kasę - ździerstwo!!

2lizaczki 3. lipca 2002, 19:40

nono
jutro idziemy na ten filmik i mamy nadzieje ze nie zawiedzie naszych oczekiwań

Krzysztof Peter 6. maja 2002, 13:17

Bez jaj!
Co to! bardziej straszne są Gumisie! Spodziewałem się czegoś lepszego! A główna bochaterka jest brzydka jak fix! Totalna klapa! Film ma za zadanie wmówić ludzią że T-Reksio znosi jaja!
Radzę zamiast tego iść na "Atak Klonów"!

mmm 14. kwietnia 2002, 9:19

okropny
nic ciekawego

Dodaj nowy komentarz T-REX

Twoja opinia o filmie: