torun.repertuary.pl
Film

Szczęścia chodzą parami


Reżyseria: Bartosz Prokopowicz

Repertuar filmu "Szczęścia chodzą parami" w Toruniu

Brak repertuaru dla filmu "Szczęścia chodzą parami" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Szczęścia chodzą parami
Tytuł oryginalny: Szczęścia chodzą parami
Produkcja: Polska , 2020
Premiera: 2 września 2022
Dystrybutor filmu: Mówi Serwis

Reżyseria: Bartosz Prokopowicz
Obsada: Michał Żurawski, Weronika Książkiewicz, Aleksandra Domańska, Antoni Królikowski, Tomasz Karolak

„Szczęścia chodzą parami” to nieprzewidywalna komedia romantyczna, w której przesądy i wiara w pecha mają się równie dobrze, jak wiara w miłość!

Reżyserem filmu jest Bartek Prokopowicz („Narzeczony na niby”), a w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy m.in.: Weronikę Książkiewicz, Michała Żurawskiego, Aleksandrę Domańską, Tomasza Karolaka, Antoniego Królikowskiego, Klaudię Halejcio, Krzysztofa Czeczota, Marię Pakulnis i Piotra Machalicę.

Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia.


Średnia ocena: 10.0
rating 10.0 rating 10.0 rating 10.0 rating 10.0 rating 10.0 rating 10.0 rating 10.0 rating 10.0 rating 10.0 rating 10.0
Oceniono 1 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Szczęścia chodzą parami on IMDb

Trailer filmu: Szczęścia chodzą parami

Wasze opinie

Kama 12. września 2022, 8:45

Niestety bardzo bardzo słaby film, akcja się ślimaczy, momentami wrażenie, jakby dziecko pisało scenariusz. Miał potencjał, bo całkiem fajni aktorzy, mama głównej bohaterki ożywiała nieco film, a tak to się po prostu nie kleiło. Jedno zdanie było śmieszne.

Dodaj nowy komentarz Szczęścia chodzą parami

Twoja opinia o filmie: