|

Wasze hity

  1. Le Mans '66
  2. Na noże
  3. Boże Ciało
  4. Czarownica 2
  5. Joker
  6. Baranek Shaun film. Fa...
  7. (Nie)znajomi
  8. Jak poślubić milionera...
KEI

Milion sposobów jak zginąć na zachodzie

A Million Ways to Die in the West
Reżyseria: Seth MacFarlane

Repertuar filmu "Milion sposobów jak zginąć na zachodzie" w Toruniu

Brak repertuaru dla filmu "Milion sposobów jak zginąć na zachodzie" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Milion sposobów jak zginąć na zachodzie
Tytuł oryginalny: A Million Ways to Die in the West
Czas trwania: 116 min.
Produkcja: USA , 2014
Gatunek: komedia / western
Premiera: 30 maja 2014
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Seth MacFarlane
Obsada: Seth MacFarlane, Charlize Theron, Liam Neeson

Dwa lata temu SETH MACFARLANE zadebiutował na dużym ekranie produkcją fabularną „Ted”. Film będący komedią dla dorosłych zdobył sobie rzesze zwolenników na całym świecie i stał się najlepiej zarabiającą produkcją wytwórni Universal Pictures w 2012 roku. Tym razem MacFarlane ponownie sięga po gatunek komediowy, nadając mu nowy wymiar i kształtując jego ostateczny wygląd jako scenarzysta, producent, reżyser i aktor w swojej najnowszej produkcji „Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie” /A Million Ways to Die in the West/. Tym razem MacFarlane snuje niezwykle zabawną opowieść o Albercie Starku (zobaczymy go również na ekranie w tej roli), wrażliwym facecie w mało wrażliwych czasach i otoczeniu, który wszelkimi siłami stara się wykombinować jak wydostać się z tego zapomnianego przez boga zakątka świata, w którym na każdym kroku ktoś stara się pozbawić go życia, jak i zresztą innych nieszczęśników, którzy mieli pecha tu trafić. Zajmujący się hodowlą owiec Albert, czuje się jak ostatnia oferma, kiedy to jego niestała w uczuciach dziewczyna Louise (AMANDA SEYFRIED „Les Misérables. Nędznicy”, „Mamma Mia!”) porzuca go, ponieważ nie wziął udziału w mogącej zakończyć się jedynie śmiercią strzelaniny. Na domiar złego Louise związuje się z najbardziej przedsiębiorczym facetem w miasteczku i właścicielem imponujących wąsów Foy’em (NEIL PATRICK HARRIS telewizyjny serial komediowy „Jak poznałem waszą matkę” /How I Met Your Mother/, broadwayowski muscial „Hedwig and the Angry Inch”). Jeśli chodzi o stabilizację finansową i wąsy Foy reprezentuje wszystko, o czym Albert może tylko pomarzyć. Sytuacja zmienia się jednak, kiedy w miasteczku pojawia się piękna i świetnie władająca bronią Anna (CHARLIZE THERON of „Królewna Śnieżka i łowca” /Snow White and the Huntsman/, „Prometeusz” /Prometheus/). To właśnie ona pomoże Albertowi odnaleźć odwagę i jednocześnie nową miłość w jej własnej osobie.

Na Dzikim Zachodzie nic nie przychodzi jednak tak łatwo, jak mogło by się wydawać. W miasteczku pojawia się bowiem mąż Anny, Clinch Leatherwood (LIAM NEESON „Non-Stop”, „Uprowadzona” /Taken/) – cieszący się złą sławą rzezimieszek, z zamiarem zemsty na człowieku, który zhańbił jego żonę. Chcąc nie chcąc Albert musi teraz odnaleźć w sobie odwagę i stanąć do pojedynku, z którego tylko jeden uczestnik wyjdzie cało. Szczęśliwy i żywy zwycięzca może liczyć na rękę Anny oraz szacunek na dzikim Zachodzie, pokonanemu przypadnie zaś jedna z licznych w tym miejscu bezimiennych mogił.

Albertowi w jego perypetiach towarzyszą najbliższy przyjaciel Edward (GIOVANNI RIBISI „Ted”, telewizyjny serial „Dads”), przemiły i ogromnie naiwny sprzedawca butów z miasteczka oraz jego dziewczyna Ruth (SARAH SILVERMAN „Ralph Demolka” /Wreck-It Ralph/, telewizyjny serial „The League”), równie czysta i niepokalana w kontaktach z nim, jak rozwiązła w kontaktach ze swoimi klientami w lokalnym domu uciech.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 17 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Milion sposobów jak zginąć na zachodzie

Wasze opinie

paszczi 24. kwietnia 2019, 19:10

Ubawiłem się po pachy. To najlepsza komedia zaraz po sposobie na blondynkę

hopislaw 10. czerwca 2014, 23:57

Film. Średni. Ale godny. Polecenia! !

Dodaj nowy komentarz Milion sposobów jak zginąć na zachodzie

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

6 grudnia
29 listopada
22 listopada

Zapowiedzi

13 grudnia
19 grudnia
20 grudnia
25 grudnia
27 grudnia
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin