|

Top 10

  1. Sound of Freedom...
  2. Talk to Me
  3. Mavka. Lisova pisnya...
  4. Saw X
  5. O psie, który jeździł ...
  6. Oppenheimer
  7. Barbie
  8. Zielona granica

A Good Day to Die Hard


Directed by: John Moore

Cinema program "A Good Day to Die Hard" in Toruń

No showtimes for movie "A Good Day to Die Hard" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Szklana pułapka 5
Original title: A Good Day to Die Hard
Runtime: 98 min.
Production: USA , 2013
Category: action / crime / thriller
Release Date: 15 February 2013
Distribution: Imperial Cinepix

Directed by: John Moore
Cast: Bruce Willis, Jai Courtney, Radivoje Bukvic

John McClane (BruceWillis) powraca w spektakularnym filmie akcji, by stawić czoła największemu wyzwaniu w swej dotychczasowej karierze i zapobiec wybuchowi zbrojnego konfliktu na międzynarodową skalę.Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
779 votes. | Rate movie

Movie trailer: A Good Day to Die Hard

Your comments

manseb 28. February 2013, 11:48

Żenada, dwie godziny samych efektów specjalnych, pościgi i strzelaniny, dialogi na kompromitującym poziomie, zero akcji i napięcia, kompletna pomyłka.

Marshall 27. February 2013, 23:06

Generalnie film to typowa stara wersja amerykańskiej sensacji - ogromna liczba dobrych efektów specjalnych, średnia fabuła i dobra gra aktorska. Powiedzmy sobie szczerze - Bruce Willis jest świetnym aktorem z wieloletnim doświadczeniem w tej branży - a że ma lat ile ma to nie ma co spodziewać się po nim niewiadomo jakich osiągnięć w filmie. Na taki film idzie się właśnie po to, by zobaczyć jak radzi sobie dobry "stary" aktor, którego będzie się jeszcze dobrze wspominać przez lata. Nowych takich aktorów już nie ma. Fakt faktem, że Czarnobyl "pod Moskwą" szokuje, ale nie każdy musi być dobry z geografi ;) Myślę, że podejście do tego filmu z dużym dystansem jest wskazane i raczej polecam ten film osobom, które wolą więcej efektów, sensacji i dobrego aktorstwa niż sensu.
Osobiście oceniam film na: 8.5/10.
Pozdrawiam,

Piotr 27. February 2013, 9:32

dla mnie szklana 4 to koniec serii.5-tka to już Isaura z większą ilością wybuchowych scen.Bruce gra tak samo kijowo jak w 4-ce ale tam historia...scenariusz znaczy :) był śiweży i chwytliwy.tu scenariusz nie ma w sobie ani zagadki ani tajemnicy ani dreszczyku....jest tylko dopasowany do czasu trwania filmu.historia z synem....oj żenada.co do Czarnobyla "pod" Moskwą nie będę się nawet rozpisywał bo cóż można powiedzieć o wiedzy autora....jest to film z gatunku tych które raczej mają za zadanie zbudować bądz podreperować budżet,opierając się na sukcesie "poprzednika".zdecudowanie nie poleca - chyba że ktoś lubi pif,paf na przedszkolnym poziomie.

Toć to ja 26. February 2013, 16:57

Film bez ładu i składu. Nie umywa się do wcześniejszych Szklanych Pułapek. Czy reżyser nie wiedział, że Czarnobyl znajduje się na Ukrainie a nie w Rosji? Czy Willis z synem teleportowali sie przez granice rosyjsko-ukraińską, moze mieli paszporty dyplomatyczne i wizy ukrainskie ich nie obowiazywaly? Ciekawe, czy rezyser wie, ze Czarnobyl nie znajduje sie pod Moskwa, tylko ok. 1 000 km od niej. Willis dojezdza do bylej elektrowni 10 min. po helikopterze... Zreszta gosciu (minister obrony), ktory pozwolil sobie na rozwalenie pol Moskwy, ma kasy jak lodu i wszystko w filmie moze, naprawde nie potrafil doprowadzic do smierci jednego gostka w wiezieniu?

kolo 24. February 2013, 9:11

dobre kino fajna rozrywka

coffee82 23. February 2013, 13:32

Film - tragedia. Już dawno nie czułam takiego niesmaku po wyjściu z seansu. Szkoda bo uwielbiam "pułapki" 1-4. A tu szkoda pieniędzy na bilet.

Monika 20. February 2013, 19:14

Jestem zaskoczona: bardzo mi się podobało. Znacznie lepszy niż trailer (w którym btw są sceny, których nie ma w filmie, lol).
Lekki, fajny, z przymróżeniem oka, wartka akcja, odrobinę sentymentalny momentami, ale tak, że ujdzie ;)
Jak ktoś się spodziewa super ambitnego kina na poważnie i bezbłędnego scenariusza że mucha nie siada, to pewnie się zawiedzie. Jak dla mnie super.

AGA 19. February 2013, 19:27

straszna kupa!

andron 17. February 2013, 8:39

Może być lepszy niż część 4 :) trailer zapowiada się dobrze,jak na "lekki" film akcji

pixel 16. February 2013, 22:55

reklama merca, właściwie kilu modeli, na końcu nachalnie maybach, w pale się nie mieści jak można było spierniczyć taki samograj, zawsze było tak, że była spójność czasu i miejsca akcji oraz jasno wytypowany przeciwnik, teraz syebali to wszystko, szkoda czasu i kasy, 4/10

witek 16. February 2013, 21:58

taaa... trzeba było na 4 części skończyć. Fekał - to słowo, które mi pasuje do opisania tego jaki to film. W DieHard jako serii zawsze chodziło o rakiety i wybuchy i "jupikajej maderfaker", ale tu oprócz tych wybuchów, rakiet i wzmiankowanej reklamy Mercedesa - nic więcej nie ma. Nie warto!

gerlah 15. February 2013, 22:40

jedna z najdłuższych reklam mercedesa, jaką widziałem ;-) , film taki jakiego można było się spodziewać, dużo dymu ,ognia i fruwających karoserii. 6/10

Add new comment A Good Day to Die Hard

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

29 September
22 September
15 September
13 September

Coming soon

6 October
12 October
13 October
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2023 Repertuary.pl