|

Top 10

  1. Sound of Freedom...
  2. Raport Pileckiego
  3. Talk to Me
  4. Mavka. Lisova pisnya...
  5. Saw X
  6. O psie, który jeździł ...
  7. Oppenheimer
  8. Barbie
  9. Zielona granica

7 uczuć


Directed by: Marek Koterski

Cinema program "7 uczuć" in Toruń

No showtimes for movie "7 uczuć" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster 7 uczuć
Original title: 7 uczuć
Runtime: 116 min.
Production: Polska , 2018
Category: comedy / drama
Release Date: 12 October 2018
Distribution: Kino Świat

Directed by: Marek Koterski
Cast: Michał Koterski, Marcin Dorociński, Katarzyna Figura

"7 feelings" is the latest film by Marek Koterski based on such a surprising and bravura idea that we do not want to reveal it, so as not to spoil the experience of seven feelings. However, it is safe to say that something like that in world cinema was not yet! This absolutely unique, important, wise, moving, but full of humor characteristic for Marek Koterski, can boast of a star cast. Adaś Miauczyński was played by Michał Koterski for the first time, thus fulfilling his great acting dream. His parents were daringly played by Maja Ostaszewska and Adam Woronowicz. In the other roles we will see, among others Marcin Dorociński, Katarzyna Figura, Małgorzata Bogdańska, Gabrielę Muskała, Robert Więckiewicz, Andrzej Chyra, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz, Joanna Kulig, Łukasz Simlat, Edyta Herbuś, Magdalena Cielecka, Cezary Pazura and many other artists.

Adaś Miauczyński returns to his childhood, when - like most of us - he had a big problem with naming the accompanying emotions. To improve the quality of his adult life, he decides to return to that not-as it turns out-carefree period to learn to experience the seven basic feelings. This extremely unpredictable journey to the past abounds in a series of hilarious, even comic situations, but it also carries the power of emotion and reflection.

The operator of the film "7 feelings" is awarded in Gdynia for "Summer solstice" Jerzy Zieliński, who collaborated with Marek Koterski on his latest film "Baby are somehow different". The set is created by Przemysław Kowalski ("Dzień świra", "We are all Christs"), and costumes and make-up - Justyna Stolarz ("Pitbull. Dangerous Women", "Special Services") and Tomasz Matraszek ("The Last Family", "Volta" ). The assembly also deals with Ewa Smal who cooperates with Marek Koterski permanently. The film was produced by Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (producer: Włodziemirz Niderhaus), in co-production with Studiem Produkcyjne Orka Sp. z o.o. and co-financed by the Polish Film Institute. Kino Świat is responsible for distribution in Poland.
Average rate: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
62 votes. | Rate movie
IMDb© rate: 7 uczuć on IMDb

Movie trailer: 7 uczuć

Your comments

gaga 1. December 2018, 13:03

Młodzieży może się nie podobać, nie znają atmosfery tamtych czasów. Film polecam obecnym 50 - 60 latkom, świetnie się ubawicie.Zgadzam się z poprzednikami, film pełen ukrytych głęboko treści pobudza do refleksji.

Pycholek 26. November 2018, 8:53

Kolejny film Marka Koterskiego z kaleczeniem poprawnej wymowy i odmiany. Rozumiem, że taki ma styl, mógłby jeden aktor przekręcać wymowę, lecz kiedy wszyscy aktorzy w filmie przekręcają odmianę to już robi się nudne i męczące. W pewnym sensie film ciekawy, nietypowy, momentami wręcz nostalgiczny (właśnie dla dla ludzi 40+ czy 50+) jednak dla młodszych pokoleń totalnie niezrozumiały! Dlaczego? Gdzie dzisiaj dzieci bawią się w berka? Gdzie skaczą na skakance czy grają w klasy? Nigdzie. Dzisiaj komórki, tablety, słuchawki na uszach, szpan. Wielki plus to doskonałe nawiązania, w stylu "Gott kim jest Twój ojciec" i Andrzej Chyra odpowiada "Komornikiem" :) lub "Miodowe lata" w tramwaju :)

Z Miauczyńskim za pan brat 25. November 2018, 21:10

Film momentami zabawny, momentami nieźle zagrany (Muskała, Ostaszewska, Chotecka, Mastalerz, Figura, Woronowicz...), jednak im bliżej końca, tym gorzej. Finał wręcz żenujący - i w wymiarze aktorskim (zdumiewająco nieudolna Bohosiewicz), i na poziomie scenariusza - czy mający płynąć z filmu przekaz musiał zostać wpisany w podobne, rażące natręctwem i sztucznością monologi?

magdalinka 24. November 2018, 23:15

Wlasnie bylam na filmie w Kice Kraków. Film dla ludzi myślących, refleksyjnych. Na pewno nie dla tych co idą do Cinema żeby pochrupac popcorn myśląc, że się wykazują na pustej polskiej komedii. Już Wam mówię Nie idzcie... To, że jest puszczany w kinach studyjnych o czymś świadczy wiec i widza potrzebuje wymagającego. Ja się nie nudziłam wręcz przeciwnie plakalam do łez i łzy płynęły mi ze wzruszenia. Potrzebowałam tego filmu, żeby zrozumiec moje błędy wychowawcze w stosunku do dziecka. Otworzył mi oczy Pan Koterski za co serdecznie mu Dziękuję. I pamiętajmy grunt to potrafić sowie radzić z uczuciami, przede wszystkim tymi złymi. PISF zawsze współfinansuje mądre filmy. Bo to właśnie taki był.

60+ 22. November 2018, 17:56

Film znakomity. Oczywiście,że to nie jest komedia. Obaj Panowie Koterscy plus cała obsada aktorska i cała PRODUKCJA - mają powód do dumy. Mogę tylko pogratulować pomysłu i realizacji. Jestem bardzo "poruszona" tematem. Gratuluję Produkcji i Widzom,którzy na ten film się wynrali.

Piotr B. 22. November 2018, 7:40

Wspaniały film, który powinien obejrzeć każdy, bez względu na wiek! Trochę klimatu z Gombrowicza ale niech to zraża tych którzy Gombrowicza nie czytują, chodzi mi o klimat lekkości i swojskości, takiej miłej dla oczu i uszu :)
Jest to film z rodzaju tych, które po krótkim upływie czasu można obejrzeć ponownie! Gorąco polecam!!!

janiak 16. November 2018, 17:27

również jestem zawiedziona.Nigdy nie byłam na tak nie ciekawym filmie.Próbowałam jakoś go zakwalifikować i nie dałam rady.Bzdurne dialogi,przekleństwa i po prostu kicha..............!!!!

Małgorzata 12. November 2018, 11:34

Pani przeciwniczko szczepień! Widać ze pani rodzice nie interesowali się panią i nie szczepili i oto skutki tego, powikłania rzuciły się na mózg. Idiotko po studiach zapewne rolniczych albo maturze nie wypowiadaj się w temacie o którym nie masz pojęcia.

ulab 6. November 2018, 13:17

Doskonały pod każdym względem. Świetny pomysł narracji -głos Krystyny Czubówny wypowiadający beznamiętnie proste zdania, niczym z elementarza a w rozmowie z dorosłym Adasiem sprawiający wrażenie, że psychoterapeutka siedzi po stronie widza. Doskonała konwencja -obsadzenie dorosłych w rolach dzieci -myślę, że dla aktorów musiało to być niesamowite doświadczenie i dobrze musieli się przy tym bawić. Jak zwykle u Marka Koterskiego niezwykle trafna obserwacja życia, zachowań - odnajdujemy w filmie siebie, ludzi z którymi w dzieciństwie mieliśmy do czynienia. Można nie lubić "brzydkich" wyrazów, wulgaryzmów ale one po prostu były, są i nie omijają dzieci. W zasadzie nie bardzo jest do śmiechu, bo przedstawione problemy, zdarzenia są realistyczne i bardzo poważne. Końcówka filmu wstrząsająca i Sonia Bohosiewicz w gniewie, rozpaczy wypowiadająca swoje kwestie - przykazania dla dorosłych- przejmująca. Doskonałe ujęcie tematu, gra aktorów, formuła i przesłanie. Wszyscy dorośli, którzy zajmują się wychowaniem dzieci powinni ten film obejrzeć. Lektura absolutnie obowiązkowa. Nie mamy wpływu na to, jak byliśmy wychowywani przez dom, szkołę i otoczenie, ale głęboka refleksja na ten temat daje szansę, żeby tego , co było złe -raniło, upokorzało nie serwować dzieciom, z którymi mamy do czynienia.

Danuta Z. 5. November 2018, 15:44

Do obejrzenia tego filmu potrzeba dorosnąć. Zrozumieją to przesłanie Ci którzy mają doświadczenie życiowe swoje oraz Ci kinomani którzy wychowali swoje dzieci ze skutkiem dobrym lub złym. Film życiowy i mądry. Polecam

Jowita 3. November 2018, 19:21

Wyszłam przed końcem bo nie mogłam już oglądać tej dluzyzny!!!! Dla kogo właściwie jest to dzieło??? W którym co mnie jeszcze bardziej dziwi zagrali chyba wszyscy polscy aktorzyCZY ONI WSZYSCY JUZ SĄ TAK ZDESPEROWANI że tylko liczą na kasę bo robią reklamę tak jak klerowi a głupcy idą i płacą 35 zł.NIE POLECAM!

45latek 3. November 2018, 10:44

Dzieciaczki, gimbaza i licealiada. To nie dla was film. Wy sobie wrzucicie film z libacji na insta i to jest wasz świat. Do tego filmu dojrzejecie za kilkanaście lat.

pelna uznania 31. October 2018, 15:20

Wreszcie coś innego w kinie. Dobry pomysł, świetna gra, samo życie, dla ludzi świadomych tego co się dzieje, a szczególnie jaki wpływ na życie mają wydarzenia z dzieciństwa, 100% dramat - w żadnym razie komedia. Tak właśnie wygląda życie społeczeństwa poddawanego od kilku pokoleń przymusowym szczepieniom - efekt niepożądanych powikłań poszczepiennych na każdym poziomie i fizycznym i psychicznym i emocjonalnym. Wyjątkowo mądry i prawdziwy film, a przesłanie dla mnie przerażające.

Paweł 27. October 2018, 20:38

Masakra gorszego gówna nie oglądałem
Nie wiem czego się napalił reżyser scenarzysta żeby taki chłam zrobić

Mariola 24. October 2018, 11:52

Film cudowny, wzruszający i baardzo mądry a wręcz pouczający. Koniecznie powinny obejrzeć je osoby wychowujące dzieci, te które już wychowały swoje dzieci oraz wszyscy inny, którzy dziećmi byli, czyli reasumując wszyscy. Uważam, że jest to film dla ludzi refleksyjnych, dla których zastanawianie się nad skutkami relacji ludzkich nie jest obce. Nie jest film dla osób, uwielbiających "głupiutkie" luźne komedie, choć jest przewrotnie mega dowcipny. Cóż humor Marka Koterskiego a jeszcze w roli głównej Misiek Koterski!? Nigdy za nim nie przepadałam ale tę rolą zachwycił mnie i chyba go polubiłam. Serdecznie ten film polecam tym, którzy uwielbiają zastanowić się nad obejrzanym filmem po wyjściu z kina. Bardzo polecam.

Hana 23. October 2018, 17:55

Film świetny, przypomina sztuki Kantora, Kartotekę Różewicza. Ciekawy, niespotykany język podkreśla charakter i klimat filmu. POLECAM : film dla KONESERÓW

mario 22. October 2018, 14:41

masakra!!!szkoda kasy i czasu

Mariusz B. 22. October 2018, 8:17

Kinomaniacy ostrzegam Was przed tym pseudofilmem. To nie jest komedia i tak naprawdę mie wiem jak go sklasyfikować. Okropnie męczyłem się, żeby nie zasnąć. Myślałem, że się rozkręci, ale niestety . Nie polecamy.

xxx 18. October 2018, 22:42

Film porażka i ciężkostrawny

45latka 18. October 2018, 6:53

Cudowne,poetyckie wspomnienie szkolnych lat dla 40-50 latków(akcja w latach 60-70).
Totalne przeniesienie w czasie.Scena w zwiastunie-jedyna taka-reszta filmu w innym charakterze.
Film z przesłaniem,obsada doborowa w większości.
Ogląda się super,choć na poczatku nieco sie dłuży.
Ja polecam.Miły odlot w szkolne czasy na kilka chwil.
Szalony Koterski :)))

Add new comment 7 uczuć

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

29 September
22 September
15 September
13 September

Coming soon

6 October
12 October
13 October
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2023 Repertuary.pl