torun.repertuary.pl
Film

Witajcie w Marwen

Welcome to Marwen
Reżyseria: Robert Zemeckis

Repertuar filmu "Witajcie w Marwen" w Toruniu

Brak repertuaru dla filmu "Witajcie w Marwen" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Witajcie w Marwen
Tytuł oryginalny: Welcome to Marwen
Czas trwania: 116 min.
Produkcja: USA , 2018
Gatunek: biograficzny / komedia / dramat / fantasy
Premiera: 1 marca 2019
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Robert Zemeckis
Obsada: Eiza González, Diane Kruger, Steve Carell

Zdobywca Oscara® Robert Zemeckis, twórca hitów „Forrest Gump”, „Lot” i „Cast Away. Poza światem” przedstawia Steve’a Carella w roli, jakiej nie widzieliśmy dotąd w kinie. Bazujący na prawdziwiej historii film „Witajcie w Marwen” to niezwykła historia walki o uleczenie ciała i duszy dzięki sztuce i wyobraźni.

Brutalny napad i w konsekwencji ciężkie obrażenia wymazały z pamięci Marka Hogancampa (Carell) wszystkie wspomnienia. Nikłe były szanse, że kiedyś dojdzie do siebie. Ale Mark, próbując pozbierać w całość części swego nowego i dawnego życia, wymyśla miasto Marwen. Marwen to makieta, instalacja, w której Mark jako kapitan Hogie, waleczny pilot z czasów II Wojny Światowej, z pomocą lalek-aktorów walczy zwycięsko z wrogami. Może polegać na swoich sprzymierzeńcach. To lalki, przedstawiające silne kobiety, które zna ze świata realnego. To one dają mu siłę, która pozwala mu stanąć do ostatecznej konfrontacji z wrogiem jak najbardziej prawdziwym.

Obraz zainspirowany niezwykłą historią opowiedzianą w filmie dokumentalnym „Marwencole” w reżyserii Jeffa Malmberga. W filmie - oprócz nominowanego do Oscara® Steve’a Carella - zobaczymy m.in. Leslie Mann, Merritt Wever, Elizę González, Gwendolyn Christie, Janelle Monáe, Leslie Zemeckis oraz Diane Kruger i Neila Jacksona.


Średnia ocena: 0.0
rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0
Oceniono 0 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Witajcie w Marwen on IMDb

Trailer filmu: Witajcie w Marwen

Dodaj nowy komentarz Witajcie w Marwen

Twoja opinia o filmie: