torun.repertuary.pl
Film

Para na życie

Away We Go
Reżyseria: Sam Mendes

Repertuar filmu "Para na życie" w Toruniu

Brak repertuaru dla filmu "Para na życie" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Para na życie
Tytuł oryginalny: Away We Go
Czas trwania: 98 min.
Produkcja: USA/Wielka Brytania , 2009
Premiera: 11 lutego 2011
Dystrybutor filmu: Best Film

Reżyseria: Sam Mendes
Obsada: John Krasinski, Maya Rudolph

Burt i Verona prowadzili dotąd beztroskie życie trzydziestolatków, którym nie przeszkadzał brak stabilizacji i mieszkanie z kartonowym oknem. Kiedy jednak okazuje się, że będą mieli dziecko - przychodzi moment otrzeźwienia. Tym bardziej, że przyszli dziadkowie zamierzają odgrywać swoją rolę z odległości tysięcy kilometrów od wnuka. Zdani na siebie Burt i Verona postanawiają wyruszyć w szaloną podróż po Ameryce, żeby znaleźć swoje miejsce na ziemi i własny sposób na życie.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1265 razy. | Oceń film

Wasze opinie

aa 26. sierpnia 2011, 23:26

polecamy - szczerze, jeden z milszych filmow !

gosia 6. marca 2011, 15:38

bardzo nastrojowy film, piekne zdjecia, rewelacyjne dialogi i muzyka. Warto!

iHS 4. marca 2011, 8:54

Ostatnio wchodzę tutaj tylko po to żeby dać upust obrzydzeniu które mnie ogarnia po oglądnięciu kolejnego szerokobudżetowego gniota, który został przez oglądających wywindowany na czołówkę listy w lewym górnym rogu, filmu w którym zabrakło fabuły, aktorów, rezysera, pomysłu, realizacji, za który ktoś powinien pójść siedzieć, i to do tureckiego więzienia. Ale. Teraz. Wchodze tutaj po to żeby napisać. Że widziałem dobry film. Nazywa się "Away we go". I jest dobry w każdym fragmencie, a momentami świetny. I gdybym napisał więcej to bym go chyba skrzywdził, więc napiszę - ruszcie drodzy mili dupeczki na ten naprawdę dobry film, zamiast oglądać g....a typu "opowieści z narni"

widzka 19. lutego 2011, 16:09

Film z kategorii typowo europejskich produkcji, choć do końca nim nie jest. Żadnych godnych uwagi porywających scen czy szybkich zwrotów akcji. Spokojne, proste i momentami dłużące się studium psychologiczne pary oczekującej dziecka, a spotykającej na swojej drodze ciekawe przeszkody, Kilka zabawnych gagów i tekstów wartych zapamiętania, ponadto film z tych do obejrzenia w domu na kanapie.

Dodaj nowy komentarz Para na życie

Twoja opinia o filmie: