torun.repertuary.pl
Film

John Wick 2

John Wick: Chapter Two
Reżyseria: Chad Stahelski

Repertuar filmu "John Wick 2" w Toruniu

Brak repertuaru dla filmu "John Wick 2" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu John Wick 2
Tytuł oryginalny: John Wick: Chapter Two
Czas trwania: 122 min.
Produkcja: USA , 2017
Gatunek: akcja / kryminał / thriller
Premiera: 10 lutego 2017
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: Chad Stahelski
Obsada: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Bridget Moynahan

Producent „SICARIO”, „MIASTA ZŁODZIEI” i „NIEZNISZCZALNYCH” przedstawia kontynuację kultowego hitu, który wyniósł kino akcji na nowy poziom.

Keanu Reeves powraca jako były zawodowy zabójca, który nie chce, ale musi…

Legendarny super zabójca John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.


Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 22 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: John Wick 2 on IMDb

Trailer filmu: John Wick 2

Wasze opinie

a po co? 21. marca 2017, 16:53

Wow! Film kompletnie bez treści. Można docenić jedynie wnętrza, w których go kręcono, ale obawiam się, że reżyser nie był na tyle sprytny, by pod pozorem filmu sensacyjnego przemycić film promocyjny instytucji turystycznych. Zatem to pewnie przypadek i oczywiście talent scenografa.

Mikrus 14. lutego 2017, 9:13

Kino akcji trzymające w napięciu od samego początku. Powalające w swojej prostocie rozmowy między aktorami mimo napiętej sytuacji wywołują reakcje śmiechu na widzu. Według mnie ta część jest lepsza od pierwszej i godna polecenia dla amatorów tego typu nietypowych filmów akcji.

Miki 14. lutego 2017, 8:50

Fajny nietypowy film akcji ze śmiesznymi sekwencjami rozmów niby poważnych ale powalających w swojej prostocie.Ciągła akcja nie daje widzowi ani na moment się nudzić.W każdym razie według mnie ta część jest lepsza od pierwszej.Polecam!

Pitfor 13. lutego 2017, 19:23

Strzelanka od początku do końca... brakuje jednak tego czegoś z pierwszej części... ogląda się tak bez emocji...

ksw 12. lutego 2017, 15:50

dobra akcja i nic poza tym

Pycholek 11. lutego 2017, 21:43

Oj srodze się zawiodłem. Spodziewałem się utrzymania specyficznego klimatu części pierwszej, klasy i finezji. Tymczasem druga część wygląda jak ... RAMBO lub komedie z serii naga broń. Koleś idzie a trup ściele się tabunami na lewo i prawo, praktycznie od początku do końca filmu. A przecież pierwsza część miała "to coś" i nie chodziło w niej tylko o strzelanie i zabijanie. A tutaj? Przerażające. Na dodatek reżyser chyba przedawkował, oglądając film mamy wrażenie, że cały świat składa się z tysiące płatnych zabójców. I coś co z pierwszej części wyglądało na elitę nagle okazuje się czymś pospolitym. Szkoda, szkoda, szkoda.

Janek 11. lutego 2017, 21:28

Dobre kino akcji!

Dodaj nowy komentarz John Wick 2

Twoja opinia o filmie: